PORTEL® GAZ ALTI KAYNAK TELİ

PORTEL® Kaynak olarak Gaz altı kaynak teli ve kaynak ekipmanlarının yanı sıra TIG ve MIG/MAG kaynak makinelerine PORTEL® Kaynak güvencesi ile ulaşabilirsiniz. Sg2 ve Sg3 gaz altı kaynak teli çeşitlerinde Net 15 Kg Plastik Göbekli Makara ürün çeşitleri ve 250 Kg Robotik Otomasyon gaz altı kaynak teli çeşitlerimiz mevcuttur. İhracatlarımızın yanı sıra Türkiye'nin dört bir yanına palet ve perakende olarak gönderim sağlamaktayız. PORTEL® ürünlerinin tamamı sertifikalı ve sarım garantilidir. Kaynak teli gereksiniminize ek olarak torç, nozul ve kontak meme gibi ihtiyacınız olan sarf malzemeleri de bünyemizde bulabilirsiniz.

Sg2 (ER70S-6)

Özellikle alaşımsız çelikler üzerindeki yarı otomatik ve tam otomatik kaynak uygulamalarında kullanılan yüzeyi bakır kaplı gaz altı kaynak telidir. Çelik konstrüksiyon, gemi yapımı, makine, tank, kazan üretimi, otomotiv endüstrisinde kullanılır. Levha kalınlığına ve baz metalin karbon eşdeğerine bağlı olarak ön ısıtma gereklidir. Genellikle –50 ile 450°C arasındaki sıcaklıklarda çalışan parçaların kaynağında kullanılabilir.

Sg3 (ER70S-6)

SG2 gaz altı kaynak teline oranla daha yüksek miktarda silisyum (Si) ve manganez (Mn) içerir. Özellikle alaşımsız çelikler üzerindeki yarı otomatik ve tam otomatik kaynak uygulamalarında kullanılan yüzeyi bakır kaplı gaz altı kaynak telidir. Genellikle çelik konstrüksiyon, makine, tank, kazan imalatında kullanılır. –50 ile 450°C arasındaki sıcaklıklarda çalışan parçaların kaynağında kullanılabilir.
Kaynak Teli ve Kaynak Ekipmanı

Ürün Çeşitleri